The Modernist in Rotterdam

In het hart van het Rotterdam Central District verrijst binnenkort iets bijzonders… Lees hier alles over The Modernist in Rotterdam!
Het project
The Modernist is een eigentijds woonconcept waarin wonen, werken en ontspannen samenkomen. In de toren worden in totaal 88 koopappartementen gerealiseerd, verdeeld over de 27e tot en met de 37e verdieping. Grote raampartijen, een eigen loggia en hoogwaardige afwerking zorgen voor veel licht en een sterke verbinding met de stad. De eerste fase bestaat uit 48 koopappartementen met verschillende indelingen en woonoppervlaktes. Daarmee sluit het aanbod aan op diverse woonwensen, van stedelijke starters tot doorstromers en professionals die bewust kiezen voor wonen in het hart van Rotterdam.


De keukens
Samen met de projectontwikkelaar is er in dit project een complete basiskeuken ontworpen van het merk SieMatic. De keukenopstellingen zijn voorzien van diverse Siemens inbouwapparatuur en afgewerkt met een 2 cm design werkblad, wat zorgt voor een moderne en luxe uitstraling. In de showroom in Dordrecht liggen de specificaties en tekeningen van de basisopstellingen ter inzage voor alle bouwnummers. Kopers die de keuken verder willen aanpassen of volledig naar eigen wens willen samenstellen, kunnen hier terecht voor persoonlijk advies en inspiratie.
- Ontwikkelaar
- Maarsen Groep Beheer B.V.
- Aannemer
- Stebru
- Makelaar
- Ooms Makelaars / TW3 Makelaars
- Keukenzaak
- ASWA Keukens Dordrecht

Jouw nieuwe keuken
Deelnemer in dit project? Bekijk je nieuwe keuken
Andere uitgelichte projecten









